“Батьки-сатаністи”: дітей-мауглі виявили в столичному будинку, пекельні знімки житла

Діти-мауглі не знали навіть своїх імен

Сусіди виявили дітей-мауглі в сусідній державі – Росії. Там в Москві благополучна, на вигляд, сім’я, начебто була бездітною. Але виявилося все інакше. Затопили сусідів і все стало зрозумілим. У цій сім’ї виявилося дві дівчинки, 5 і 7 років. У мережі з’явилися фотографії, які зробили в квартирі, де жили діти-мауглі.

Діти були брудними, голодними, не ходили в дитячий сад, в школу, і навіть не можуть назвати свої імена. Квартира схожа на курінь з жахливими ляльками, рогами і дивними плакатами на стінах.

Батьки визначили, що такий вид існування для них – це мистецтво. Правоохоронні органи Москви вже проводять необхідні перевірки в цій родині.

У п’ятницю до правоохоронців від мешканців будинку, який знаходиться в Бабушкінському районі на північному сході Москви, надійшло повідомлення, що в одній з квартир батьки не виконують своїх обов’язків і діти живуть в антисанітарних умовах. Правоохоронці повідомляють, що діти були в підсумку доставлені в лікарню, де їм надали необхідну допомогу.

Раніше ми повідомляли, що навесні в Московській області правоохоронці виявили маленького хлопчика, який кілька днів перебував поруч із трупом убитої бабусі. Шестирічна дитина-мауглі проживав в захаращеній квартирі в Одинцовському районі і перебував в дуже поганих умовах.

Коли правоохоронці виявили дитину, то зрозуміли, що він асоціальний і майже не може розмовляти. У цій же квартирі правоохоронці знайшли труп жінки, яка виявилася бабусею дитини-мауглі.

Згідно з результатами експертизи, жінка похилого віку померла від великої кількості побоїв. Невістка убитої розповіла, що це зробив син загиблої – батько хлопчика, коли була сімейна сварка.