Багато водіїв забувають це робити, запускаючи двигун в мороз

Ранковий пуск двигуна для багатьох автовласників нашої країни – суворе випробування.

Про це пише yandex .

Морози нещадно висаджують акумулятори, заморожують моторні масла і всіляко заважають нормальному пуску холодного двигуна. Є один нюанс, про який багато автовласників стали забувати, хоча це дуже важлива дія, яке полегшить цю непросту процедуру.

Відомо, що масло використовується не тільки в двигуні, але і трансмісії. Незважаючи на те, що трансмісійне масло трохи інше, воно теж має властивість густіти. Навіть затоку в мотор 5W40, немає ніяких гарантій, що колінчастий вал зможе провернути замерзлу коробку. В результаті, водій перетвориться в пішохода і піде на роботу пішки.

При запуску колінчастий вал обертає ще й первинний вал КПП. Останній створює серйозне навантаження, якщо масло загусло. У цьому випадку важливо створити такі умови, при яких цей зв’язок можна було б на час розірвати.

Як можна розірвати зв’язок двигуна і коробки? Правильно! Натиснути педаль зчеплення. Перед ранковим пуском, вичавлюємо педаль до упору і пускаємо двигун. Стартеру буде простіше обертати один лише тільки мотор.

Після успішного запуску педаль необхідно плавно відпускати. Якщо її кинути, мотор може і затихнути. Так що, відпускаємо тільки плавно!

Звичайно, при наявності хорошого, відповідного сезону, масла в коробці, виконувати цю дію не обов’язково, але звичку такую ​​краще, все ж, зберегти.