Автобуси з людьми розгромили, кількість поранених зростає: Пекло твориться в Нових Санжарах

Автобуси з евакуйованими з Китаю українцями прибули в санаторій в Нових Санжарах на Полтавщині

На місці зараз спостерігається тиснява, силовики намагаються відтіснити радикально налаштованих місцевих жителів, транспорт з прибулими на місце пошкоджений і повідомляється про перші постраждалих. Про це повідомляють вітчизняні ЗМІ.

За інформацією місцевих видань, люди виглядали щасливо і махали руками, але протестувальники почали закидати їх камінням, одному розбили голову.

 

 

Повідомляється також, місцеві жителі кричать і відкрито погрожують розправою новоприбулим співгромадянам, мовляв, завтра вони прийдуть сюди і спалять тут все разом з евакуйованими.

Поліція розганяє протестувальників, повідомляється, що одного з них побили до втрати свідомості. На кадрах також видно, що на території щось горить, усюди чути крики, які прибули українці в автобусах дуже налякані.

Правоохоронці раніше штурмом розблокували під’їзд до об’єкта розміщення евакуйованих і повністю звільнили дорогу для автобусів. Окремих осіб поліція «вилучала» з натовпу і іноді просто витісняла на узбіччя.

На в’їзді в санаторій новосанжарці підпалили свою барикаду. Але силовики знесли її та відтіснили останніх протестуючих, пише «Полтавщина»:

«Попередньо, один з них отримав травми. Також попередньо відомо про один пошкоджений автобус – у нього розбили скло ».

«Вести» також повідомляють, що більшість протестуючих п’яні і налаштовані агресивно.

Крім того відомо, що натовп не має наміру зупинятися, є поранені серед правоохоронців:

«10 правоохоронців поранені. Один поранений важко. Йому розбили голову. Місцеві озброюються цеглою ».