Автобус з українцями застряг на словенському кордоні, відео

Два автобуси з Італії з українцями не пропускають через кордон Словенії через поширення коронавірусу та закриття кордонів. Перевізники нічого не пояснюють, а консульства Італії та Австрії поки що не можуть нічим допомогти. Водночас Україна ніяк не реагує на звернення.

Просто зараз 180 українців намагаються автобусом повернутися додому з Італії. Повідомляється, що автобуси з українцями можуть відправити назад. Наразі пасажири чекають хоч якогось рішення. Зазначається, що на кордоні немає нормальних маркетів, можна придбати солодощі, воду, цигарки.
Словенія закрила кордон з Італією два дні тому через коронавірус. І наразі залишається незрозумілим, чому автоперевізник поїхав саме через ці КПВВ. Словенія закрила свій кордон з Італією для некомерційного руху, щоб запобігти поширенню коронавіруса, про це заявили в уряді. Досі у Словенії було підтверджено 34 випадки коронавирусу.
“Ми не будемо закривати кордон для перевезення вантажів, оскільки це може викликати додатковий економічний збиток”, – заявили в уряді.
Крім того, міністерство закордонних справ радило всім словенським громадянам, які перебувають в Італії, повернутися додому. Італія потерпає від найтяжчого спалаху коронавірусу в Європі — там 10149 інфікованих і 631 загиблий.

Скріншот: Телеграм / Украина Сейчас

Скріншот: Телеграм / Типовий Харків

Скріншот: Телеграм / Типовий Харків

Скріншот: Телеграм / Типовий Харків