Астролог передбачив повний переворот в день виборів: «перемога фаворита під загрозою»

Другий тур виборів президента України очікується 21 квітня

За словами астролога Влада Росса, в цей день можливі великі несподіванки.

Венера входить в зодіакальний знак Овна, а Сонце з’єднується з Ураном, і це обіцяє повний переворот реальності.

Реалізація планів може відбуватися в зовсім несподіваному і незапланований ключі. Наприклад, на виборах Астролог передбачив про переворот в день виборовможет перемогти не та людина, якому пророкували перемогу.

Але цікаво, що символом цього дня буде голубка – голуб миру, тому день не повинен бути відзначений чимось негативним. Наприклад, фальсифікації, якщо вони будуть застосовані, не повинні спрацювати.

порошенко, зеленский

У будь-якому випадку, президент, який буде обраний в цей день, повинен нести світло – світло світу.

Що стосується явки на виборах, то вона повинна бути високою, особливо за рахунок молоді. Справа в тому, що 17 квітня Меркурій увійде в зодіакальний знак Овна, все почне крутитися, а молодь помітно активізується.

Але потрібно йти за ситуацією, яка буде складатися в цей день. Необхідно діяти активно, проявляти рішучість, готовність брати те, що легко йде в руки.

Нагадаємо, що кандидат Зеленський записав відео-звернення до Петра Порошенка, в якому попросив згадати гаранта про полонених моряків, справі Свинарчука, Катерини Гандзюк та інших резонансних злочинах, які так і не були розкриті за президентства Порошенко:

«Я зараз звертаюся до людини, який дуже важливий в нашій країні, до президента Петру Порошенко, закликаю Вас перейти від« я почув »до« я зробив »і зробити все те, що ви обіцяли – це справи Каті Гандзюк, посадіть Свинарчука і нарешті згадати про те, про що забули – полонених українських моряків … »

Порошенко і Зеленський

Також Володимир Зеленський додав:

«… шоумен може стати президентом, а ось президент, який перетворився в шоуменом – це сумно».

Як повідомлялося раніше, Володимир Зеленський може розпустити Верховну Раду.

Відомий український журналіст Сергій Рахманін вважає, що новий президент України Володимир Зеленський може розпустити Верховну Раду. Про це він пише в статті «Дострокові парламентські вибори.