«Антиукраїнські кубло»: Українці шоковані зверненням «хору імені мотузки і мила» до росіян

Стало відомо, що артисти хору імені Г. Верьовки записали відеозвернення до громадян Російської Федерації, в якому вони закликали їх до миру і дружби. Відео дуже обурило громадян української держави. В результаті на хор обрушилася жорстка критика.

Як інформує replyua.net, Кадри записаного відео двадцять другого жовтня були оприлюднені на каналі YouTube «Свободи слова». Так, буквально відразу ж після скандальної пісні хору ім. Мотузки на «Вечірньому кварталі», колектив потрапив в чергову нову неприємність. Зокрема, мова йде про новий відео, яке спливло в Мережі, де артисти хору закликають росіян до світу. У відеозверненні вони заявили: «Мені нема чого з Росією ділити … Якісь політичні ігри відбуваються. Втручатися я не хочу. Я виступаю за мир ». Також представники хору ім. Мотузки звернулися до агресора, винному у загибелі тринадцяти тисяч чоловік на Сході України, з такими словами: « Ми були друзями , хочемо бути друзями і будемо друзями».

Природно, такі слова і заклики артистів хору не залишили байдужими українців. Громадяни нашої країни активно дізлайкают відеоролик, залишаючи під ним негативні коментарі. Зокрема, вони пишуть: «Хор імені мотузки і мила», «Не встигли в лайно влізти однією ногою на« Кварталі », як стрибнули у вигрібну яму з головою», «Брудні ігри політиків? Крим окупувала не Україна, і тим більше не Україна напала на Росію. А навпаки. І не Путін вбив тисячі наших солдатів, а «прості росіяни», і ще 75 відсотків це підтримали! »,« Кубло антиукраїнське »,« Ганьба! У вас або розуму, або совісті немає! ».