Амністія для бойовиків і особливий статус Донбасу: українці в люті від нового законопроекту

Народні обранці від Опозиційною платформи-За життя хочуть звільнити від відповідальності бойовиків ” Л / ДНР “.

Верховна Рада

Нардепи від опозиції на чолі з Вадимом Новинським подала так званий “пакет Новинського”, в якому прописані дії України щодо Донбасу, пише glavred .

Відповідно до законопроекту, депутати просять розглянути проект законів про зняття блокади з Донбасу, Про недопущення кримінального переслідування, притягнення до кримінальної, адміністративної відповідальності та покарання осіб – учасників подій на території Донецької, Луганської областей, Про відновлення соціально-економічних зв’язків, Про надання допомоги, Про вжиття заходів з відновлення функціонування банківської системи та грошових переказів, Про створення та функціонування вільної економічної зони Донбас.

Законопроекти ще навіть не були розглянуті в Раді, але вже викликали бурхливу реакцію суспільства.

На своїй сторінці в Facebook Маруся Звіробій особливо обурилася проекту закону про ненаказаніі учасників подій на Донбасі, і накинулася на Зе-команду.

У коментарях українці вказали на те, що це ще не проголосовані законопроекти, які подаються не Зе-команда, а Опозиційна платформа-За життя, і їх навіть не розглянули в Раді.

“Це повний, катастрофічний, абсолютний пи * дець. Це вже саме той пи * дець, який видно з космосу”, “Новинський назаконотворчіт. Йому держава Україна – кістка в горлі”, “Це проекти ОТЗЖ. Враховуйте, що голосів у Раді у них чотири десятки з хвостиком. А для прийняття треба 226 голосів “,” Так там феєричний пакет, мені аж фізично погано стало, як побачила “,” Автори ті же під * раси ригіанальние. Вони такі проекти намагалися пропхнути і при минулій владі “, “Це проекти законів ОТЗЖ. проекти! І голосів в ВР у ОТЗЖ чотири десятки з хвостиком. Подача цих зако нопроектов – це для піару “,” Практично всі ініціатори законопроекту – тварі з окупаційного блоку “, – обурювалися українці.