“Американці топчуть Львів”: “регіоналка” Бондаренко влаштувала паніку на кремлівському телеканалі

“Регіоналка” Олена Бондаренковідстоювала інтереси Росії на кремлівському телебаченні. Вона обурилася через те, що Україна хоче співпрацювати у військовому плані із Заходом і відгороджується від країни-агресора.

Бондаренко вчергове з’явилася в ефірі пропагандистської програми “60 хвилин” на телеканалі “Россия 1”, пише “Обозреватель”

“Україну хочуть взяти голими руками, нічого не надавши натомість. Але я хотіла б запитати у цих патріотів-лібералів, які говорять про якусь незалежність, свободу: а чому коли ти вважаєш свою країну незалежною, вільною ти не допускаєш думку тільки про проліт російських літаків? А якщо там з’являться американські?” — нервово запитала вона.

Бондаренко також заявила, що під виглядом боротьби за незалежність українцям нібито пропонують зробити “раболіпний вибір пана”.

“Тобто ми не хочемо, щоб над нами літали російські літаки, але у нас американці топчуть ногами зараз Львів, Київ, Донбас. Нормально. Скрізь присутні військові інструктори” – заявила екс-соратниця Януковича.