4 липня 2018 — місячний день поліпшення відносин з людьми і стрімкої сили

4 липня 2018 року дуже активний, енергетично сильний і повний натхнення 21 місячний день. 21 місячний день пов’язаний з братством і дружбою, партнерськими відносинами і роботою в парі. У цей день двоє людей можуть не тільки знайти взаєморозуміння, а й створити щось неймовірне разом. Місяць в Рибах, а це значить, що люди будуть більш душевними, розуміючими, чуйними і люблячими. У цей день можна відчути душевне тепло і рівновагу, знайти внутрішній баланс.

21 місячний день — час стрімкої сили і дружби 21 місячний день — з 3 липня 2018 23:44 по 5 липня 2018 0:02

Символ дня: Табун Коней

Мета дня: направити стрімку силу і енергію дня на досягнення своїх цілей, бути активними, творити разом зі своїм партнером, другом або другою половинкою.

Закладка думок: я слухаю голос свого серця і щиро висловлюю свою індивідуальність. Я направляю свою внутрішню силу і енергію на досягнення своїх цілей. Я знаходжу радість і натхнення.

4 липня 2018 року триватиме 3 фаза Місяця, весь день буде йти 21 місячний день, який пов’язаний з дружбою і партнерськими відносинами. У цей день можна відчути, як величезна сила і енергія надходить в наші організми. Цей день стрімкий і активний, немов його символ Табун Коней.

У 21 місячний день разом зі своїм партнером, коханою людиною або іншим можна зробити щось геніальне, створити нову ідею або втілити в життя спільні плани. У цей період можна отримати особливе задоволення від спілкування тет-а-тет.

21 місячна доба завжди приносять з собою не тільки багато енергії і натхнення, але і радість і легкість. Це дуже приємний, насичений, цікавий і повний можливостей день. У 21 місячний день слід бути відкритими для любові, успіху і щастя, рухатися до своїх цілей, займатися улюбленою справою.

День благоволить героям, лицарям, які благородно йдуть на подвиги заради захисту справедливості. Сьогодні, як ніколи, цінні такі якості, як чесність і хоробрість.

Потрібно проявляти рішучість, енергійність, безстрашно ризикувати, і тоді удача буде на вашому боці. У 21 місячну добу легко знаходяться втрачені речі, тварини, люди. Розкриваються крадіжки, злочини. Сьогодні сприятливо відправлятися в поїздки і подорожі. Фінансові операції пройдуть успішно. Сьогодні можна сміливо вирішувати важливі питання, рухатися до цілей, розширювати свій бізнес. У 21 день Місяця можна сміливо ходити на побачення, влаштувати романтичний вечір. Рекомендується відмовитися від жирної важкої їжі і віддати перевагу овочам, свіжим сокам і травам. Сьогодні легше кинути палити, а також відмовитися від інших шкідливих звичок. Цей день підходить для того, щоб почати вести здоровий спосіб життя.

У 21 місячний день в організм надходить багато енергії, тому фізичні навантаження і заняття спортом будуть вельми доречні.

Місяць в Рибах 4 липня 2018 — час душевності і любові З 2 липня 2018 20:31 по 5 липня 2018 7:50

Місяць в Рибах — це період загостреної інтуїції, почуттів, емоцій і душевності. У цей період любов і чуйність виходять на перший план. Люди стають більш сентиментальними, добрими, чуйними.

Дуже важливо 4 липня 2018 року намагатися підтримувати в собі гарний настрій, не падати духом і не піддаватися смутку і тузі. Важливо контролювати свій емоційний стан.

Цей період призначений для добрих справ, допомоги іншим людям, духовного розвитку, молитви, роботи над своїми якостями.

Під час Місяця в Рибах може з’явитися натхнення, налагоджується зв’язок з духовною стороною життя. Сміливо займайтеся мистецтвом, творчістю, споглядайте красу. Якщо влитися в потік цього транзиту, можна знайти гармонію і відчути внутрішню трансформацію.

Стрижка та фарбування волосся 4 липня 2018 року Стригтися в цей період не рекомендується, оскільки Місяць буде знаходитися в Рибах. Стрижка може серйозно підірвати здоров’я організму і захист аури. А ось забарвлення волосся буде своєчасним.

Значення снів з 3 на 4 липня 2018 року Сни 21 місячного дня можуть бути і віщими і ні, тому в їх тлумаченні потрібно покластися на свою інтуїцію. Сни під час Місяця в Рибах найчастіше вказують на стан душі сплячого і його близьких людей.

Ритуал на поліпшення відносин з різними людьми: Закрийте очі, уявіть перед собою людину, з якою ви хотіли б налагодити відносини. Скажіть їй: «Я прощаю тебе і прошу у тебе пробачення. Ми з тобою багато в чому схожі, ми маємо безліч подібностей. Я відкриваю своє серце для того, щоб прийняти і полюбити тебе таким/такою, як ти є. Я шлю тобі тепло і любов зі свого серця».

Подумайте, що спільного у вас з цією людиною, які риси вам в ній подобаються, за що її можна любити/поважати. Якщо це дуже важко, уявіть  їїдитиною, маленькою дівчинкою/хлопчиком, подумайте, які у неї/нього можуть бути переживання, постарайтеся зрозуміти її/його.

Перед самою зустріччю подумки проговоріть: «Ти мені подобаєшся. Я бачу в тобі багато хорошого. Я бачу, у чому наша схожість. Ми можемо відмінно порозумітися. Я хочу з тобою дружити. Я шлю тобі промені любові і розуміння. У будь-якому випадку, я приймаю тебе таким/такою, як ти є».

Проробляйте цю практику стільки, скільки знадобиться, поки ваші відносини не налагодяться, або ця людина не піде з вашого життя. Адже його поява — не що інше як урок, який вам потрібно пройти.

Источник