10 фактів про Зеленського – і вам вже не буде смішно, – Зоя Казанжи

Володимир Зеленський постає перед публікою поза образом дуже рідко, але навіть по цих хвилин можна зрозуміти, що він дуже агресивна людина.

Про це в своєму блозі повідомила консультант з комунікацій Зоя Казанжи .

Раніше повідомлялося, що у Володимира Зеленського немає ядра своїх виборців і поки цей кандидат є розмитим і підходить для всіх, однак на дебатах буде чітко видно його подальший план дій, який багатьом не сподобається.

Вона повідомила, що сама переглянула всього лише кілька відео з тих рідкісних зустрічей, куди випускали Зеленського для спілкування з живими людьми. І ось її висновки з приводу комунікації кандидата Зеленського:

  1. Зеленський не вміє слухати. Йому явно нудно. Так буває, коли людина не в темі, коли він не розуміє предмету розмови, або коли його змушують займатися абсолютно нецікавим і невластивим йому справою.
  2. Зеленський не вміє зосереджуватися на предметі розмови. Він перескакує. Втрачає нитку. Не вміє виокремлювати головне.
  3. Зеленський не вміє керувати емоціями. Якщо ви візьмете будь-яке відео, де він – це він, а не Голобородько, то побачите повний комплект: обертання очима, глибокі зітхання, гримасничанье, кривляння, постійна потреба змінити позу. Це, безумовно, добре для артиста, але неприйнятно для політика, бо виглядає дивно.
  4. Зеленський не вміє тримати вербальний удар. Якщо ситуація, в якій він виявляється, йому дискомфортна, він всіляко це демонструє. Звідси «базар», а не діалог, бажання «задавити» опонента набором нескладних конструкцій, стилістична бессмисленніца, yoрнічанье, сперечання, перебивання, грубість.
  5. Зеленський не володіє елементарними навичками публічної комунікації, не знає її принципів і підходів.
  6. Зеленський поки не продемонстрував жодної теми, на яку він може говорити. Ми чуємо набір абсолютно популістських обіцянок, маніпулювання больовими темами, озвучування загальновідомих проблем.
  7. Зеленський складається з набору банальних жартів – його так вчили, він так вчився. Тому замість відповідей часто можна почути потуги жартувати і переклад все в несерйозність.
  8. Зеленський не відповідає на питання, а намагається передати пас запитувачу. Так відбувалося неодноразово. «Що ви думаєте з приводу першочергових завдань?» Відповідь: «А ви що думаєте з цього приводу?» «Хто увійде в вашу команду?» Відповідь: «Ось ви, освічені люди, я вас покличу. А ви кого б взяли? »
  9. Зеленський реально не розуміє, про що його запитують, особливо коли питання стосується економічної або зовнішньополітичної сфери. Там у нього абсолютне провисання. І просто «заняттями з консультантами вузьких сфер» цього не заповнити. Уже мемом став його відповідь в одній вузькій групі на питання: «Як ви ставитеся до фемінізму і чи можете ви назвати себе феміністом?» Зеленський тоді відповів: «Ви мене питаєте, фемініст я ?! Звичайно ж ні! Але я прекрасно ставлюся до жінок ».
  10. Зеленський не знає жодної мови толком – ні українського, ні російського, ні англійської. Особливо утруднена його комунікація на українському – він не може закінчити жодну думку державною мовою.

І наостанок, щось йому треба робити з інтонаціями: у нас, в Одесі, в 90-е саме так розмовляли блатні.