1 + 1: після цього матеріалу тільки українофоб проголосує за Порошенка (ВІДЕО)

Телеканал 1 + 1, зокрема програма «Українські сенсації», витратили місяці на цей матеріал.

Ні для кого не секрет, що Петро Порошенко прийшов до влади виключно завдяки страшному кровопролиття на Майдані і по суті його влада трималася завдяки тому, що сміливі українські добровольці віддали своє життя.

В умовах війни і кровопролиття тільки українофоб і україноненависник може грабувати, займатися корупцією і схематозамі, збагаченням власних сімей.

На жаль до влади після Майдану прийшли справжні українофоби, які прикриваючись патріотичними гаслами довели Україну до розколу і страшною злиднів.

ООН офіційно визнала Україну голодуючій країною. Після Майдану Україна офіційно стала найбільш корумпованою країною Європи і справа тут не у війні …

Війна навпаки повинна була сплатити влада і Президента в боротьбі з корупцією, але на жаль війна згуртувала влада до збагачення на власній нації.

Зараз у кожного буде можливість переконається, що тільки українофоб міг прийти до влади після Майдану і зробити те, що зробив Порошенко зі своїми друзями, кумами і бізнес-партнерами.

Уважно дивіться до кінця і ви зрозумієте чому у Порошенка не було навіть цілі щось змінити.

Його мета збагачення і не можуть цього зрозуміти, чи не хочуть зрозуміти, тільки справжні українофоби які також наживаються на нашій з вами країні:

Обов’язково поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах. Країна повинна знати правду!